Net Bims Kurumsal

26 Aralık 2023

admin

Authoradmin

Comments: 0

BİZ KİMİZ

1988 Yılında ÖZDEMİRLER TİCARET olarak inşaat ve inşaat malzemeleri sektöründe ticari hayatına başlamıştır.

Firmamız 1990 yılında NEVPET PETROL MADENİ YAĞ , NAKLİYE İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında faaliyetine başlamış olup , petrol ve petrol ürünleri toptan ve parakende satışı ile bu sektörde bölgemizde ilk yıllarda kazanmış olduğu liderliğini halen devam ettirmektedir.

2007 yılında Lojistik sektörüne girmiş olup , müşteri hizmet odaklı hızlı kaliteli ve güvenli çalışmalarına devam etmektedir.

2010 yılında Akaryakıt sektörüne girmiş olup , kaliteli ürünlerini müşteri memnuniyetini ilke edinmiş , sektörde hizmetlerine güvenle devam etmektedir.

2013 yılının ilk aylarında planlanan ve 2014 yılının Mart ayında BİMS sektöründe faaliyetine başlayan fabrikamız NETBİMS markalı ürünlerimiz karışımın hazırlanmasından paketlemeye kadar yüksek üretim teknolojisi uzman kadrosu TSE (EN 771-3)  ve CE , ISO 9001-2008  ve UTO belgeleri ile ,Avrupa standartlarındaki üretimi sektörün en kapsamlı kalite ve ar-ge departmanı ile üstün kalitede duvar ve asmolen bloklarını inşaat sektörünün hizmetine sunmaktadır.

Fabrikamız 4000 m2 kapalı ve 42000 m2 açık alana sahip tesislerimizde günlük 256.000 adet üretimiyle sektörün öncü kuruluşlarındandır.

Firmamız sektörel hizmet etkinliklerini , evrensel standartlarda yürüterek ekonomik ve teknolojik gelişmelerin takibinde müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda , kaliteden ödün vermeksizin güvenilir , doğal ürünler üretmeyi bilgiyi uygulamayı amaç edinmiştir.

İnsanlığın kullana geldiği en eski yapı malzemelrinden biri olan pomza’dan mamul BİMSBLOK’ların faydaları yıllar öncesinden keşfedilmiş ve günümüzde teknoloji ile birlikte hafifliği yüksek ısı , ses ve nem izolasyon etkileri , atmosferik şartlar olağanüstü direnci ile de inşaat sektörünün en gözde yapı malzemeleri haline gelmiştir.Bizde NETBİMS olarak bu malzemeden oluşan yapı malzemelerinde çok sayıda ürün çeşidi ile müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutarak , portföyümüzdeki araç filomuzla müşterilerimize hızlı servis sunmaktayız…

MİSYON ve MİZYON

  • Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda , ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek %100 müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Dünya standartlarına uygun bimsblok ve türevleri üretiminde süreklilik sağlamak,
  • Rekabet gücümüzü arttırmak için maliyetlerimizde ve üretimde sürekli iyileşmeyi sağlamak,
  • Sektörde hedef bölgeler ve pazarlarda yeni kullanıcılara ulaşarak mevcut pazar payımızı sürekli arttırmak,
  • İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevrenin korunması konularında mükemmelliğe doğru sürekli ilerlemek,
  • Bugün ve gelecekte kurumumuzu sürekli başarılı kılmak için ; ilkeli , sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek ve potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak , katılımlarını arttırmak ,
  • Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda , ihtiyaçlara cevap verebilecek esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek.

DEĞERLERİMİZ

Dürüst , şeffaf ve etik ,
İnsana saygılı ,
Çevreye duyarlı ,
Yaratıcı ve yenilikçi ,
Müşteri odaklı ,
Çalışanlarının gelişimini destekleyen,
Takım çalışmasına önem veren.

NETBİMS İZOLASYONLU HAFİF YAPI ELEMANLARI LTD. ŞTİ.

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Comment

Hemen Ara